Deszki Faiskola
Tel: 06-30/259-32-44   e-mail: deszkikerteszet@gmail.com

Legfrissebb ajánlataink

Októberi ajánlataink

Okt. 1-től örökzöldek vására.
Okt. 15-től bogyós termésűek forgalmazása.
Okt. 18-tól gyümölcsfák forgalmazása.
Okt. 28-tól szabadgyökerű díszfák forgalmazása.
Tanácsaink »

Nézzen körül kertészetünkben!

Főoldal

Faiskolánk több fajta minőségi virágföldet, fenyőkérget, terrakotta és műanyag cserepeket forgalmaz. Ezen kívül kerti figurákkal, növénytápsókkal is állunk vevőink rendelkezésére.

Comercializam mai multe tipuri de pamint pentru flori, mulci, ghivece din teracota si din plastic, accesorii pentru gradini si ingrasaminte organice pentru plante si flori.

Naš rasadnik prodaje više vrsta kvalitetne baštenske zemlje, borovu koru, terakotu i plastične saksije. Osim toga, našim kupcima stojimo na raspolaganju i sa baštenim figurama i mineralnim solima za biljke.